POŻYCZKA NA URODZINY

O POŻYCZCE

Pożyczka przeznaczona jest dla posiadających zdolność kredytową członków Zachodniopomorskiej SKOK, którzy skorzystają z pożyczki w miesiącu w którym obchodzą urodziny.

SZCZEGÓŁY

Maksymalna kwota pożyczki: 2 000 zł
Okres kredytowania: od 7 do 12 miesięcy
Opłata przygotowawcza: 20 zł
Prowizja: 6%
Oprocentowanie: 9%
 

Pożyczki oprocentowane są według stałej stopy procentowej przez cały okres obowiązywania umowy.

 

 
 

JAK OTRZYMAĆ

  Zostań Członkiem Zachodniopomorskiej SKOK

  • Z oferty Zachodniopomorskiej SKOK mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli więc jeszcze nim nie jesteś, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do ZSKOK.
  • Przyjdź do placówki ZSKOK z dowodem tożsamości. Na miejscu wypełnisz deklarację członkowską.

  Weź pożyczkę

  • Jeśli jesteś już Członkiem Zachodniopomorskiej SKOK, przyjdź do naszej placówki z dowodem tożsamości i złóż wniosek o udzielenie pożyczki.
  • Weź ze sobą dokumenty potwierdzające wysokość osiąganych dochodów (decyzja o przyznaniu emerytury/renty lub zaświadczenie z ZUS oraz ostatni odcinek lub wyciąg bankowy) 
  • Po pozytywnym* rozpatrzeniu Twojego wniosku, pożyczki udzielamy w ciągu jednego dnia.

* Warunkiem otrzymania pożyczki jest posiadanie wystarczającej zdolności kredytowej.

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 25,14%

Przykład reprezentatywny dla pożyczki, bez indywidualnego ubezpieczenia na życie, dla członków Kasy – uwzględniający następujące założenia: całkowita kwota pożyczki (kwota do wypłaty) – 2 000 zł, kwota pożyczki wraz z kredytowanymi kosztami 2148,94 zł; oprocentowanie stałe 9%, całkowity koszt pożyczki 256,16 zł (w tym: opłata przygotowawcza 20 zł, prowizja 128,94 zł, odsetki 107,22 zł), całkowita kwota do zapłaty 2256,16 zł. Pożyczka jest rozłożona na 12 miesięcznych rat płatnych do 23 dnia miesiąca, w tym 11 rat równych po 188,02 zł i ostatnia rata 187,94 zł. Kalkulacja dokonana na dzień 23.05.2023. Spłata pierwszej raty 23.06.2023.

Close Menu